Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці відзначили День міста

Квітуча Мар`їнська земля,

Тут народились ти і я.

Немов сузір’я в небі мого роду

Іскриться гроно гордих слів

У Мар`їнці сьогодні свято

Для всіх нас Мар`їнка – наш дім….

Сьогодні, 21 вересня 2017 року, у м. Мар’їнка відбулося свято, присвячене Дню міста.

Участь святкових заходах взяли голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, заступники голови райдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександр Тесля та ректор Білоцерківського національного аграрного університету Анатолій Даниленко, представники громадських організацій, підприємств, установ, а також мешканці та гості міста.

Розпочалися урочистості з покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, після чого мешканці та гості міста були запрошені до районного Будинку культури на святковий концерт.

На початку концертної програми очільник району Володимир Мороз привітав мар’їнців зі святом та зазначив, що День міста  – завжди хвилююча подія для його мешканців. Його святкує кожен, хто вважає місто Мар’їнка своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. Але найбільша гордість міста – це, звичайно, його мешканці. І саме завдяки їх рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія. І завдяки їх наполегливості та самовідданості в такий складний час місто відновлюється та продовжує дихати та розвиватися.

Далі традиційно були вручені почесні грамоти від військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка людям, які не на словах, а на ділі люблять своє рідне місто та приймають активну участь у громадському житті.

Святковий настрій усім гостям свята подарували учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури за участю запрошеного творчого колективу Білоцерківського національного аграрного університету.

IMG-903de0682cdee5545fc321f4a117172e-VIMG-829609746c1c23620e038bc005cf35d9-V

DSCN3607 DSCN3590 DSCN3669 DSCN3665 DSCN3658 DSCN3582