Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці відзначили День захисника України

Сьогодні у Мар’їнці біля пам’ятного знаку воїнам, що загинули при виконанні бойового завдання під час оборони міста, відбувся мітинг «З вірою в захисників», присвячений Дню захисника України.

Зі святом захисників привітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, помічник народного депутата України І.В.Копитіна Владислав Мартиченко, заступник командира військової частини з морально-психологічного забеспечення, підполковник Ярослав Калашник та голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк.

За зразкову військову дисципліну, сумлінну та бездоганну службу, вагомий особистий внесок у забезпечення національної безпеки України та з нагоди відзначення Дня захисника України кращі військовослужбовці були нагороджені відзнаками Міністерства оборони України, нагрудними знаками від народного депутата України, відзнаками Донецької облдержадміністрації та Мар’їнської райдержадміністрації.

У пам’ять про захисників, які захищали рідну землю ціною власного життя, присутні схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

IMG_5874 IMG_5880

IMG_5882 IMG_5888

IMG_5902 IMG_5905

IMG_5911 IMG_5925

IMG_5953 IMG_5955

IMG_5974