Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнці вшанували пам’ять загиблих під час бойових дій земляків

Сьогодні, 11 липня 2019 року, у Мар’їнському районному Будинку культури відбулася година пам’яті із нагоди 5-ї річниці від початку бойових дій у м.Мар’їнка та  вшанування загиблих на території району земляків.

IMG_4014 — копия

Зі словами скорботи до присутніх звернувся заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимир Шехірєв, який зазначив що страшна війна продовжує й досі забирати життя наших земляків  і останні п’ять років змінили наші цінності та пріоритети людей, адже сьогодні ми живемо однією спільною мрією та надією на мир.

DSC01002 — копия

Хвилиною мовчання всі вшанували світлу пам’ять про тих,  хто загинув під час артобстрілу міста Мар’їнка 11 липня 2014 року та за 5 років невщухаючих бойових дій на території Мар’їнського району.

IMG_4004 — копия

З промовою до присутніх звернувся  голова Ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс, який розказав глядачам свої спогади перших днів бойових дій у Мар’їнці та процитував власний вірш про ті страшні події.

DSC01005 — копия

На завершення заходу позитивні емоції глядачам подарувала малеча м.Мар’їнка, подарувавши усім пісню про мир.

DSC01020 — копия

IMG_4026 — копия

IMG_4002 — копия

5 років вже минуло з дня коли Мар’їнка вперше сколихнулася від артобстрілів, коли  місто перший раз зазнало людських втрат та руйнувань. І, нажаль, гарматні вибухи та кулеметні черги не вщухають і сьогодні. І залишається лише надіятися та вірити в те, що найближчим часом, в кожному куточку нашого регіону запанує омріяний мир, повернуться додому всі наші земляки, яким довелося покинути свої домівки, відновляться наші міста та села, зруйновані війною, і на нашій землі наступить спокій та злагода. Ми повинні пам’ятати своє минуле та жити надією на краще. Ми стали дуже мужніми та сміливими за ці роки, і обов’язково дочекаємося миру…

Світла пам’ять загиблим. Ніхто не забутий. Нічого не забуто…