Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі представили нового голову райдержадміністрації

24 грудня 2019 року в м.Мар’їнка заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін представив новопризначеного голову Мар’їнської районної державної адміністрації Євгена Данилюка.

Євген Іванович Данилюк призначений на посаду голови Мар’їнської райдержадміністрації розпорядженням Президента України від 19 грудня 2019 року №558/2019-рп.

Участь у заході взяли працівники райдержадміністрації, голови місцевих рад, керівники військово-цивільних адміністрацій, територіальних  підрозділів центральних органів виконавчої влади, промислових та сільськогосподарських підприємств району,  банківських установ, представники правоохоронних органів, лікувальних закладів, закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Заступник очільника області Вадим Філашкін привітав Євгена Данилюка із призначенням на нову посаду та побажав успіхів і натхнення в роботі.

Свої привітання висловила перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька та побажала новому голові райдержадміністрації зберігати і примножувати здобутки району та незмінно утримувати лідируючі місця району в рейтингу області.

В свою чергу очільник району Євген Данилюк висловив сподівання на плідну співпрацю для здобуття вагомих здобутків та розвитку Мар’їнського району.

Свою роботу на новій посаді Євген Іванович розпочав із приємної місії. Відповідно до  Указу Президента України від 07 грудня 2019 року №893/2019 керівник району вручив державної нагороди України, жінкам, які народили та виховали до 8-ми річного віку п’ятьох дітей, а саме: посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня»  та нагрудний знак КАЙГОРОДОВІЙ Ірині Вікторівні (с.Новоселидівка Мар’їнського району) та посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» та нагрудний знак ЧІПАК Варварі Павлівні (с.Костянтинівка Мар’їнського району).

IMG_9382 IMG_9380

IMG_9384 IMG_9387

DSC00127 IMG_9379

DSC00142IMG_9399