Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі пройшла автоестафета пам’яті поколінь, присвячена75-річчю визволення Донбасу від нацистських загарбників.

За ініціативою і при організаційному забезпеченні ради Мар’їнської районної організації ветеранів 6 вересня у Мар’їнському районі пройшла автоестафета пам’яті поколінь «Від міста до міста, від села до села», присвячена75-річчю визволення Донбасу від нацистських загарбників.

Співучасниками естафети виступили національно-патріотичні клуби «Білий барс» (м.Курахове) та «Чорний вовк» (с.Дачне), Спортивно-технічний клуб районної організації Товариства сприяння обороні України, загальноосвітні школи району, ветерани Другої світової війни, які мешкають у Мар’їнському районі, рада районної організації ветеранів Збройних сил з числа воїнів-інтернаціоналістів, військовослужбовці Збройних сил України – учасники ООС на території району.

Естафета стартувала 6-го вересня від Меморіалу воїнам-землякам, які загинули в роки Другої світової війни, встановленого в м.Мар’їнка, о 8.00 годині і пройшла  містами і селами району на території, підконтрольній Україні.

 

IMG_1329 IMG_1320
Учасники естафети підписали послання нащадкам у 2043 рік —  до 100-річчя визволення Донбасу від нацистських загарбників.

Про підсумки естафети її учасники рапортуватимуть голові райдержадміністрації, керівникові районної військово-цивільної адміністрації  В.В.Морозу на мітингу-реквіємі в райцентрі 7-го вересня 2018 року. Вони ж передадуть йому лист послання нащадкам у 2043-й рік для зберігання в музеї історії району.

IMG_1366 IMG_1381 ав2