Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі відбулася розширена нарада за підсумками роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області

Сьогодні, 22 лютого 2019 року, в м.Мар’їнка пройшла розширена нарада за підсумками роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області та його відділень за 2018 рік.

Участь у заході взяло керівництво управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, керівництво Мар’їнської районної державної адміністрації, керівники та фахівці всіх відділень виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області.

DSC09121DSC09117

 

Відкрила нараду, оголосивши її мету та порядок денний, начальник в управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Людмила Давиденко. Далі до слова були запрошені перший заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька та керівник апарату райдержадміністрації Лариса Кременьчуцька, які від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза щиро привітали у Мар’їнському районі всіх присутніх та побажали подальших успіхів у нелегкій роботі, наснаги і мирного неба над головою.

DSC09126IMG_9729

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Людмила Давиденко щиро подякувала керівництву району за теплий прийом та постійну злагоджену співпрацю. Приємним подарунком від Людмили Іванівни стала статуетка «Голуб миру», який залишиться у Мар’їнському районі на знак найскорішого настання мирного життя.

DSC09146DSC09151

 

Далі за порядком денним були розглянуті основні напрями та перспективи діяльності управління  виконавчої дирекції Фонду та подальші дії, направлені на покращення роботи його відділень у 2019 році.

IMG_9763 IMG_9760

IMG_9768 DSC09177