Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі відбулося відкриття військово-патріотичного спортивного табору

11 червня 2019 року на туристичній базі відпочинку «Хвиля» на березі Курахівського водосховища відбулося відкриття військово-патріотичного спортивного табору для дітей та молоді.

Відкриття даного табору відбулося за ініціативи керівників військово-патріотичних клубів «Білий барс» (с.Дачне) Михайла Гладкого та «Чорний вовк» (м.Курахове) Олега Георгієва, Мар`їнської районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та Мар’їнської райдержадміністрації.

DSCN0209 DSCN0211

Основною метою табору є національно-патріотичне, духовне, спортивне та культурне виховання дітей. Протягом зміни діти будуть вчитися та проявляти свої найкращі вміння та навички із спортивно-туристичного напрямку, тактично-розвідувальної підготовки, вивчати елементи військової справи. Вихованці навчатимуться стрільбі із лука, метанню ножів, розпалюванню вогнища, туристичним навичкам у мотузковому парку, збору та розбору палаток та проживання у них, наданню першої медичної допомоги та інше. На сьогоднішній день це єдиний  військово-патріотичний наметовий майданчик в Донецькій області.

Наразі на територію наметового майданчика заїхала перша зміна, це 43 дитини не лише з Мар’їнського району, а й з м.Вугледар, м.Селидове, м.Гірник, Великоновосілківського району, м.Краматорськ, м.Одеса, м.Лисичанськ.

Із відкриттям військово-патріотичного табору дітей привітали голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз та голова правління Мар`їнської районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Михайло Гладкий.

DSCN0218

Голова району оглянув територію табору, де на кожній локації діти продемонстрували свої навички зі стрільби з луку та автомату, метання ножів, на спусковій доріжці, зайняття туризмом у палатковому містечку.

DSCN0298 DSCN0303

Діти із великим задоволенням навчаються елементам військової справи та тактично-розвідувальній підготовці. Багато хто з них завітав до табору вже не перший раз і навчання та відпочинок у таборі  їм дуже подобається.

DSCN0231 DSCN0269

DSCN0287 DSCN0312

Бажаємо дітям гарного відпочинку та миру!