Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі відбулося виїзне засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації

09 листопада  2017 року в м.Курахове Мар`їнського району, на базі Курахівського професійного ліцею, відбулося виїзне засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання  при облдержадміністрації.

Засідання пройшло під керівництвом заступника голови облдержадміністрації, голови координаційної ради  Ігоря Стокоза, членів обласної координаційної ради, за участю голови Мар`їнської райдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза, заступника голови райдержадміністрації  Володимира Шехірєва, начальника відділу у справах сім`ї, молоді та спорту  Оксани Грибань, членів обласної координаційної ради: голови Мар`їнської районної громадської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану», керівника військово-патріотичного спортивного клубу «Білий барс» Михайла Гладкого та керівника військово-патріотичного спортивного клубу «Чорний вовк» Олега Георгієва.

У ході засідання були розглянуте питання про впровадження інформаційно-просвітницької діяльності з національно-патріотичного виховання, з якого доповіла головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та гендерної рівності управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Карина Шевченко.

Про хід виконання «Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2016-2020 роки» у Мар`їнському районі, про літні військово – патріотичні табори для дітей та молоді доповіла начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань.

По закінченню засідання члени координаційної ради відвідали скеледром, який обладнаний на базі Курахівського професійного ліцею. Це один із напрямків роботи у підготовці дітей до роботи  військово – патріотичного табору. Веде гурткову роботу викладач ліцею Андрій Геревенко.

Далі делегація, до якої приєдналася начальник управління у справах сім`ї та молоді облдержадміністрації Лілія Золкіна, виїхала на базу відпочинку «Хвиля», на якій базується військово-патріотичний табір. На місці усі присутні оглянули територію з метою створення у 2018 році наметового табору.

Наприкінці візиту члени делегації відвідали районний музей в м.Мар’їнка.

DSCN5220 DSCN5235 DSCN5292 DSCN5294 DSCN5306 DSCN5341 DSCN5344 DSCN5347 DSCN5355 DSCN5358 DSCN5392