Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі відбувся фестиваль писанок

 

Традиційні українські писанки, крапанки та ляльки-мотанки представили сьогодні майстри Мар’їнського району на  Відкритому районному фестивалі-конкурсі «Святкова писанка». Він відбувся на площі біля Мар’їнського районного Будинку культури.

Саме тут учасники конкурсу  розмістили експозиції  своїх писанок, картин, рушників, ікон та інших виробів декоративно-прикладного мистецтва на Великодню тематику.

Організаторами цієї видовищної яскравої події виступили КК-ОЗ «Мар`їнський районний Будинок культури» за підтримки та сприяння відділу культури і туризму Мар`їнської районної державної адміністрації.

Участь у фестивалі-конкурсі взяли представники закладів культури району, учні та викладачі загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1 і №2 м.Мар’їнки, вихованці Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» зі своїми керівниками , творчі працівники та учасники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Всіх присутніх очікували  приємні сюрпризи і веселий настрій.  Всі без винятку мали змогу переглянути виставку яскравих писанок та декоративно-прикладного мистецтва кращих майстрів району, поруч з виробами знаходились умільці, які залюбки проводили майстер-класи з виготовлення поробок на пасхальну тематику. Працювали: фото-зона, дитячі локації, де всі бажаючи  могли пострибати на батуті та поласувати солодкою ватою, а також взяти участь у конкурсі малюнків на асфальті.

Підсумки фестивалю було підведено начальником відділу культури і туризму Мар’їнської райдержадміністрації Еллою Заєць. Вона відзначила найкращих майстрів Дипломами І-ІІІ ступенів.
За результатами  Відкритого районного фестивалю-конкурсу – Дипломом Лауреата І ступеню в номінації «Писанка» нагороджено творчий колектив  Мар’їнської центральної районної бібліотеки, майстриню Зур’єву Людмилу творчого об’єднання «Берегиня» Курахівського МЦКД.

Диплом Лауреата ІІ ступеню в номінації «Писанка» відзначено вироби вихованців Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» і районного Центру дитячої та юнацької творчості. Дипломи Лауреатів ІІІ ступеню в номінації «Писанка» отримали  образотворча студія «Веселка» Красногорівського міського клубу і творчий колектив Єлизаветівського сільського культурно-спортивного центру.

Лауреати І, ІІ, ІІІ ступенів в номінації «Декоративно-прикладна  композиція на пасхальну тематику» – відповідно – творчий колектив Катеринівського сільського Будинку культури і Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії, творчі колективи Мар’їнських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 1 і № 2, майстриня Мироненко Лариса Володимирівна (Мар’їнський районний Будинок культури) і творчий колектив Новомихайлівського сільського центру естетичного виховання.

Вітаємо конкурсантів з заслуженою перемогою!

А також всіх з наступаючим найвеличнішим святом для православних християн  –   Світлим Христовим Воскресінням. Миру Вам, земляки, Божого захисту та Покрови Божої Матері.

 

58113463_269958773912658_2991431106617671680_o

58079878_269957900579412_3034283296704954368_o

58375038_269961300579072_7714931405980958720_o

11