Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі відбувся XVІ районний Відкритий Фестиваль – конкурс афганської пісні «Час обрав нас»

15 лютого 2020 року з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Мар’їнському районі традиційно відбувся XVІ районний Відкритий Фестиваль – конкурс афганської пісні «Час обрав нас».

86278171_465393457702521_4965691568154476544_o

Слово для виступу та вручення відзнак та подарунків воїнам-афганцям було надано першому  заступнику голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяні Збицькій, помічнику народного депутата України Володимира Мороза Андрію Расщупкіну, Курахівському міського голові Роману Падуну та депутату Верховної Ради України VIII скликання Сергію Сажку.

86290377_465801337661733_569159866245971968_o 86603454_465396267702240_5603900927833538560_o

86374863_465398941035306_6616854701008748544_o84829137_465801054328428_5790563663966371840_o

86615317_465800974328436_2538794282932764672_o86665309_465805350994665_2613914192947707904_o

Вітання та щиру подяку висловив голова правління Мар’їнської районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Євген Онищенко.

Далі учасники фестивалю представили увазі глядачів художні номери, передали повноту атмосфери та емоції періоду афганської війни.
Конкурс проходив у 4 номінаціях за 4 віковими категоріями.
Лауреатами фестивалю визнано:
Номінація «Солісти»:
1 вікова категорія: Беженарь Лілія (І ступінь) Дачненський сільський Будинок культури, Смірнова Катерина (ІІ ступінь) Максимільянівський сільський Будинок культури;
2 вікова категорія: Вяльшина Любов (ІІ ступінь) Пречистівський сільський Будинок культури, Глущенко Данил (ІІІ ступінь) Красногорівський міський клуб;
3 вікова категорія: Проломов Олександр (І ступінь) Курахівський міський центр культури і дозвілля, Лапшин Дмитро (ІІ ступінь) Єлизаветівський сільський культурно-спортивний центр, Пащенко Ірина (ІІІ ступінь) Новоселидівський сільський Будинок сімейного дозвілля.

Номінація «Вокальна група»:
1 вікова категорія: Молодих Владислав і Балсіс Анастасія (І ступінь), Зорянський сільський Будинок соціально-культурних послуг, Халіна Аліна та Манько Марія (ІІ ступінь) Костянтинівський сільський Будинок культури;
2 вікова категорія: Лагутін Єгор і Гриненко Максим (ІІ ступінь) Мар’їнський районний Будинок культури;

Номінація «Авторська пісня»:
1 вікова категорія – Медвєдєва Альона (І ступінь) школа мистецтв м. Курахове

Номінація «Рок гурт»:
2 вікова категорія – рок – гурт « EVERSONG» (І ступінь) школа мистецт м. Красногорівка.

Всі учасників фестивалю отримали подяки за участь. Окремою подією фестивалю стали позаконкурсні виступи військово-патріотичного спортивного клубу «Білий Барс», військово-патріотичного спортивного клубу «Чорні вовки» і спеціаліста мобілізаційного відділення Мар’їнського РВК Ніколаєва Микити.

86800271_465809440994256_7337422279086702592_o 86462533_465811760994024_1803169073501044736_o

86705937_465804594328074_1939120834417262592_o 86603413_465804457661421_282408556571918336_o

86276766_465800740995126_509168454545178624_o 86318065_465398041035396_3526225148526985216_o

Вітаємо наших лауреатів! Бажаємо подальших злетів та творчого визнання!