Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі відзначають День Соборності України

Сьогодні в Україні відзначають День Соборності. 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.  Цього року ми відзначаємо 100-річчя цієї історичної події. У сучасному українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній, соборній, незалежній державі.

Сьогодні Мар’їнський  район долучився до відзначення цієї знаменної дати. З нагоди Дня Соборності України в молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар’їнка відбувся урочистий захід «Сила держави в її єдності», участь в якому взяло керівництво району, представники установ та організацій, громадськість та учнівська молодь.

IMG_9294IMG_9298

З вітальним словом від імені голови Мар’їнської районної державної адміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза  до присутніх звернулася перший заступник голови Мар’їнської районної державної адміністрації Тетяна Збицька, яка побажала всім мирного неба,  злагоди та благополуччя та зазначила, зокрема,  про те, що  Україна велика, різна за віросповіданням та ментальністю, але українська нація це єдина, велика сім’я і ми повинні любити, поважати один одного та берегти свою рідну країну, яка сьогодні, як ніколи, є соборною та єдиною.

DSC08652

Творча молодь району привітала усіх яскравими патріотичними художніми номерами.

IMG_9288 IMG_9313

IMG_9324 IMG_9340

IMG_9342IMG_9307

У фойє до Дня Соборності України Мар’їнською центральною районною бібліотекою була оформлена тематична літературно-ілюстративна виставка та представлена до уваги глядачів.

DSC08683

 

Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води,

в годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди!..

Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну,

красу її, вічно живу і нову,

і мову її солов’їну.

Між братніх народів, мов садом рясним,

сіяє вона над віками…

Любіть Україну всім серцем своїм

і всіми своїми ділами!