Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі відзначили 75-у річницю визволення Донбасу від фашистських загарбників

Сьогодні, 7 вересня 2018 року, в м.Мар’їнка відбулася година пам’яті  «Подвиг ваш ніколи не забудемо», присвячена 75-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників.

Участь у заході взяли голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, голова Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс, представники організацій та установ району, громадських організацій, учні загальноосвітніх шкіл, мешканці та гості міста Мар’їнка.

З вітальним словом виступив очільник району Володимир Мороз та привітав присутніх з цією знаменною та визначною датою.

«Шановні ветерани, ми низько вклоняємося вам за мир і свободу.  Кожен з вас це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. І сьогодні захисники нашої країни, які несуть службу на Донбасі та захищають територіальну цілісність нашої держави, є гідним слави своїх пращурів. Зараз на нашу долю знову випало тяжке випробування війною, але ми всією душею віримо в те, що неодмінно будемо святкувати перемогу і над нашею землею засяє мирне небо і запанує спокій та злагода.

Вічна слава полеглим героям. Низький уклін та глибока шана вам, дорогі ветерани! Міцного здоров’я вам, миру, добробуту, тепла та довгих років життя!» – зазначив Володимир Вікторович.

Вітаючи присутніх зі святом голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Ілліч Мелюс розповів про страшні роки окупації Мар’їнського району та наших героїв-земляків, які боронили рідну землю від загарбників.

Далі були підведені підсумки естафети пам’яті поколінь, яка відбулася в районі 6-го вересня Естафета пройшла містами і селами району на території, підконтрольній Україні. Її учасники підписали послання нащадкам у 2043 рік —  до 100-річчя визволення Донбасу від нацистських загарбників. Про результати проведення естафети було відзвітовано голові райдержадміністрації, керівнику районної військово-цивільної адміністрації  Володимиру Морозу. Також йому було передано лист-послання нащадкам у 2043-й рік для зберігання в музеї історії району.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблих воїнів.

Ніколи не згасне пам’ять про тих, хто ціною свого життя, завоював яскраву перемогу та подарував майбутнім поколінням можливість жити на рідній землі.

DSC03226 — копия

DSC03234 — копия

DSC03244 — копия

DSC03229 — копия

DSC03271

DSC03297 — копия

IMG_1459

DSC03299 — копия