Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі відзначили День Державного Прапора та День незалежності України

Сьогодні в м.Мар’їнка відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

Біля районного Будинку  культури зібралися  жителі та гості міста Мар’їнка, молодь, трудові колективи підприємств, установ, організацій, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій та військовослужбовці Збройних Сил України.

Зі святом усіх присутніх привітав голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, зазначивши у своєму виступі про те, що вже вкотре ми проводимо ці свята в умовах  боїв за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє:

«У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного особливого змісту, адже дух патріотизму об’єднує українців.  Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні. Миру  усім, злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу!» – зазначив керівник району.

О 9.00 годині розпочалася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Право підняти жовто-блакитний стяг було надано очільнику Мар’їнського району Володимиру Морозу та керівнику військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександру Теслі.

WP_20180823_09_32_44_Pro — копия

DSCN9790 — копия

DSCN9783 — копия

Далі усіх присутніх було запрошено до глядацької зали Мар’їнського районного Будинку культури, де розпочалася концертна програма, присвячена святкуванню Дня державного прапора та Дня незалежності України.

За бездоганну та сумлінну службу, високий професіоналізм і зразкове виконання обов’язку під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення операції Об’єднаних сил та з нагоди святкування Дня незалежності України Грамотами та Подяками районної державної адміністрації були нагороджені представники ДФС у Донецькій області, які несуть службу на території Мар’їнського району.

Найкращі творчі колективи підготували яскраві танцювальні, вокальні та музичні номери та протягом концерту вражали глядачів своїми талантами.

Завершилося святкування покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзарю Т.Г.Шевченку, як символу одвічної боротьби українського народу за свободу та незалежність нашої держави.

WP_20180823_09_32_33_Pro — копия

DSC03150 — копия

DSC03138 — копия

DSC03125 — копия

WP_20180823_10_16_54_Pro — копия

WP_20180823_10_28_57_Pro — копия

WP_20180823_10_37_17_Pro — копия

WP_20180823_10_40_34_Pro — копия