Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі відзначили День визволення України від фашистських загарбників

Сьогодні, 26 жовтня 2018 року,  в м.Мар’їнка відбулася година пам’яті до Дня визволення України від фашистських загарбників «Вони воювали, щоб жила Україна».

Участь у заході взяли представники районної та місцевої влади, установ, організацій, громадських об’єднань, вчителі та учні загальноосвітніх шкіл, жителі та гості міста.

DSC08070DSC08084

 

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза з промовою до присутніх звернувся начальник відділу з питань цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Ігор Перун, який, зокрема, зазначив про те, що в цей нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу та незалежність, закликав пам’ятати всіх, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників, пишатися героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день та побажав усім мирного неба над головою, благополуччя, тепла та затишку.

Голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс у своєму виступі пригадав імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, а найчастіше ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації.

Також з промовою до присутніх звернулася заступник керівника військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Людмила Радичук.

DSC08073DSC08076

 

 

DSC08083

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам.

Такі заходи є живими уроками історії. Адже попри швидкоплинність років із пам’яті не можливо стерти спогади. Вони вічно нагадують про людей, які подарували нам сьогодення.

Вічна слава полеглим у боях за рідну землю, низький уклін живим героям…

DSC08087

DSC08089