Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі відзначили День усиновлення

В останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення в Україні.

Його встановлено згідно з Указом Президента України від 27 листопада 2008 року.  Це свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї.

Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які  потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

30 вересня 2019 року в Молодіжному центрі «Вікторія» Мар’їнського районного Будинку культури відбулась концертна програма «Чужих дітей не буває», присвячена Дню усиновлення. Почесне право відкрити святковий захід було надано заступнику голови Мар’їнської районної державної адміністрації Володимиру Шехірєву. В цей день слова привітання прозвучали від завідувача сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей Мар’їнської районної державної адміністрації Наталії Гладкової, фахівця із соціальної роботи Мар’їнського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлани Хмелевської, провідного фахівця з профорієнтації безробітних Мар’їнського районного центру зайнятості Олени Пономарьової.

Музичні вітання  присутнім подарували творчі колективи Мар’їнського районного Будинку культури і Мар’їнського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2.

Щиро вітаємо зі святом родинного затишку та дитячої надії всіх, хто причетний до такої благородної справи. Прийміть найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкриваєте дітям свої серця, розділяєте з ними свою любов і душевне тепло.  Ви даєте кожній дитині найважливіше — щастя мати родину.

Нехай Віра, Любов і Надія завжди живуть у ваших сім’ях.

Рисунок15

DSC02050 DSC02043

DSC02040DSC02053

DSC02070