День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого згідно з Указом Президента України з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
20 лютого 2020 року в молодіжному центрі “Вікторія” м.Мар’їнка відбулася літературно-музична композиція «Вам-наша пам’ять і шана» з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.
Участь у заході взяли голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк, представники установ та організацій району, громадськість, учнівська молодь, жителі та гості міста.
Глядачам було представлене театралізоване дійство, в якому розповідалось про буремні події на Майдані, про Героїв України, котрі не жаліючи свого життя, виборювали свободу рідної землі.
Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
Мар’їнською районною бібліотекою спільно з Мар’їнським районним будинком культури була організована тематична книжкова виставка-скорбота “Переведіть серця через майдан“.
По звершенню заходу голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк та учнівська молодь відвідали Музей історії Мар’їнського району.
Небесній Сотні шана й молитви,
За чисті душі, що злетіли в небо.
Їм шлях високий, Боже, освіти.
І в мирі, Господи, прийми до себе.