Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого згідно з Указом Президента України Петра Порошенка з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

20 лютого 2019 року в молодіжному центрі “Вікторія” м.Мар’їнка відбулася літературно-музична композиція «Лютнева зима»  з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні.

Участь у заході взяли голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, представники установ та організацій району, громадськість, учнівська молодь, жителі та гості міста.

IMG_9633

Глядачам було представлене  театралізоване дійство, в якому  розповідалось про буремні події на Майдані, про Героїв України, котрі не жаліючи свого життя, виборювали свободу рідної землі.

IMG_9634 IMG_9660

Наприкінці заходу, запаливши свічки, присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

IMG_9650 IMG_9656

IMG_9657 IMG_9659

Мар’їнською районною бібліотекою спільно з Мар’їнським районним будинком культури була організована книжкова виставка-скорбота «І пам’яті свіча не згасне».

IMG_9666

Небесній Сотні шана й молитви,

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий, Боже, освіти.

І в мирі, Господи, прийми до себе.