Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 13 грудня 2019 року, о 11 годині в молодіжному центрі «Вікторія» Мар’їнського районного будинку культури з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся концерт “Вони першими ринули в бій”.

DSC09522

За участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, мужність та активну громадську діяльність, життєву позицію та з нагоди 14-ї річниці вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька вручила Почесні грамоти райдержадміністрації членам Мар’їнської міської в Донецькій області організації  Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз. Чорнобиль. України».

IMG_8924 IMG_8931

Також грамоти та подяки учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС вручили: помічник народного депутата Верховної ради України Володимира Мороза Андрій Расщупкін, заступник керівника військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Людмила Радичук та заступник військового комісара Донецького обласного військового комісаріату, підполковник Єдуард Гапич.

DSC09457DSC09463

Завершився захід виступами талановитих артистів Мар’їнського районного Будинку культури, які підготували яскраві танцювальні і вокальні номери.

DSC09488 DSC09507

DSC09511

Після концерту всі бажаючі мали змогу переглянути тематичну виставку “Наш вічний біль – Чорнобиль”.

IMG_9004