Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Мар’їнському районі 14 грудня 2018 року продовжилося у молодіжному центрі «Вікторія» м.Мар’їнка концертною програмою  «Подвиг чорнобильців».

IMG_8438

На початку заходів очільником району Володимиром Морозом були вручені Грамоти райдержадміністрації членам Мар’їнської міської в Донецькій області організації  Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз. Чорнобиль. України»  за участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, за активну  життєву позицію, особистий внесок у вирішенні питання соціального захисту інвалідів – чорнобильців.

IMG_8447 IMG_8450

IMG_8456 IMG_8459

IMG_8464

Заступник керівника військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Людмила Радичук також нагородила ліквідаторів Подяками військово-цивільної адміністрації за мужність, самовідданість, високий професіоналізм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

IMG_8470

Орденом «За гуманність і милосердя» за самовіддану працю, високий професіоналізм, гуманність і милосердя, виявлені у благородній справі і соціального захисту постраждалих від аварії на Чорнобильський АЕС була нагороджена перший заступник голови Мар`їнської районної державної адміністрації Тетяна Збицька.

IMG_8478 IMG_8485

IMG_8492

Після урочистої частини присутні схилили голови в глибокій жалобі за тими, хто відійшов у вічність внаслідок Чорнобильської біди.

IMG_8499

Завершився захід виступами вихованців клубних закладів району. У фойє глядачам була представлена тематична виставка, організованА Мар’їнською районною бібліотекою.

IMG_8509 IMG_8514

IMG_8521 IMG_8539

IMG_8551