Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Мар’їнському районі запрацювали три агентських пункти з надання послуг з пенсійного забезпечення

 11 квітня 2018 року в Максимільянівській, Новоселидівській та Новоукраїнській сільських радах Мар’їнського району запрацювали агентські пункти з надання послуг з пенсійного забезпечення.

У відкритті агентських пунктів взяли участь голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад, голови місцевих рад та жителі району.

Завдяки роботі агентських пунктів мешканці навколишніх сіл, відстань від яких до територіального управління Пенсійного фонду України в Мар’їнському районі складає  9 км, 11 км та 25 км, можуть вирішити питання з пенсійного забезпечення безпосередньо за місцем проживання, без зайвих витрат часу та коштів.

Відтепер, пенсійні послуги на місці можуть отримати жителі Максимільянівської сільської ради (с.Максимільянівська та с. Георгіївка), Новоселидівської сільської ради (с.Новоселидівка, с.Вовченка, с.Вознесенка, с.Ізмайлівка, с.Кремінна Балка) та Новоукраїнської сільської ради (с. Новоукраїнка, с. Максимівка, с.Пречистівка). Загалом це понад 7 тис. громадян, з яких 2,2 тис. –  пенсіонери.

В агентських пунктах створено комфортні умови для відвідувачів, які двічі на місяць зможуть здійснити попередню правову оцінку документів, отримати довідкову інформацію, роз’яснення пенсійного законодавства, інформацію з реєстру застрахованих осіб, доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України, замовити та отримати довідки.

Перший крок до поліпшення рівня обслуговування громадян району зроблено. В подальшому планується відкриття віддалених робочих місць і в інших населених пунктах.

IMG_5624 — копия

IMG_5630 — копия

IMG_5698 — копия

IMG_5739 (2) — копия