Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У молодіжному центрі “Вікторія” в м.Мар’їнка представники моніторингової місії ОБСЄ розповіли про свою діяльність

Сьогодні, 15 серпня 2019 року, в приміщенні молодіжного центру «Вікторія» м.Мар’їнка відбулася зустріч представників ОБСЄ з мешканцями міста. Участь у заході взяв заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимир Шехірєв.

Керівник групи спостерігачів Тімо Хамалайнен привітав усіх присутніх та розповів про роботу спеціальної моніторингової місії ОБСЄ  в Україні. Потім  спостерігачі з різним професійним досвідом (фахівці відділу з експлуатації безпілотних літальних апаратів, гуманітарної сфери та парамедики) надали детальну інформацію щодо роботи організації з поліпшення добробуту цивільного населення, яке постраждало в результаті конфлікту на сході України, здійснення моніторингу дотримання прав людини і основних свобод та надання підтримки.

Громадськість міста виявила надзвичайну зацікавленість роботою спеціальної моніторингової місіії, тому зустріч пройшла в дуже теплій та дружній атмосфері.

Слід зазначити, що в ОБСЄ займаються встановленням фактів щодо ситуації з безпеки і дотриманням прав людини по всій Україні та повідомляють про це державам учасникам ОБСЄ і широкої громадськості; здійснюють моніторинг і верифікацію дотримання обов’язків, взятих на себе підписантами Мінських угод; налагоджують діалог на місцях по всій Україні і надають підтримку в проведенні переговорів Тристоронньої конктактной групи в Мінську; сприяють проведенню розмінування, ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах цивільної інфраструктури, доставці допомоги та реалізації інших програм та ініціатив у гуманітарній сфері на сході України.

IMG_4747 IMG_4753

IMG_4751 IMG_4759

IMG_4762 IMG_4770

IMG_4785