Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У молодіжному центрі «Вікторія» в м. Мар’їнка відбувся перегляд документального фільму «Невидимий батальйон»

25 січня 2018 року в молодіжному центрі «Вікторія» м. Мар’їнка відбувся перегляд документального фільму «Невидимий батальйон» про участь українських жінок в антитерористичній операції на Донбасі.

Після перегляду відбулося  онлайн-обговорення  фільму між глядачами м. Мар’їнка та м. Вільнюс (де також пройшов одночасний перегляд цього фільму). Участь у обговоренні взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, заступник голови райдержадміністрації Володими Шехірєв, керівник військово-циввільної адміністрації м. Мар’їнки та с. Побєда Олександр Тесля, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Оксана Грибань, в.о. начальника відділу культури та туризму Елла Заєць, директор молодіжного центру «Вікторія» Олеся Гамоліна, а також наші гості Зубенко Дар’я – одна з героїнь фільму, парамедик та Задорожня Олена – журналістка, можераторка.

Захід пройшов за підтримки Донецької облдержадміністрації та Мар’їнської райдержадміністрації та був організований в рамках спільної волонтерської діяльності ГО «Новий Донбас», проект «Платформа української документалістики», разом з ГО «Інститут гендерних програм», Національна бібліотека Литви та молодіжний центр «Вікторія» м. Мар’їнка.

Перегляд фільму пройшов на високому рівні, публіка дивилася фільм із задоволенням. Після перегляду фільму наші гості поспілкувалися з публікою на тематику фільму, після чого відразу відбулося пряме відео включення з Національною бібліотекою Литви у м. Вільнюс. Спочатку глядачі Литви поділилися враженням від фільму «Невидимий батальйон», після чого почався діалог місцевих мешканців з литовцями. У кінці дискусії, глядачі з Литви побажали мешканцям м. Мар’їнки миру та добробуту.

За благодійну допомогу надану в організації та проведенні показу документального фільму «Невидимий батальйон» в місті Мар’їнка, активну громадську позицію та участь у патріотичному вихованні підростаючого покоління дітей, які проживають на території проведення антитерористичної операції в Мар’їнському районі гості Зубенко Дар’я, Олена Задорожня  та голова ГО “Новий Донбас” Лариса Артюгіна були нагороджені Подяками Мар’їнської райдержадміністрації та пам’ятними сувенірами на згадку про місто Мар’їнка.

IMG_1298 IMG_1306 IMG_1337 IMG_1387 IMG_1395 IMG_1398