Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У Павлівці відбулося засідання трудового колективу ТОВ «Агротіс» з питання обговорення пропозицій до Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки

10 грудня 2018 року о 10:00 годині в  с.Павлівка в будівлі центрального офісу підприємства ТОВ «Агротіс», за адресою вул.Центральна, 84 відбулося засідання трудового колективу підприємства з питання обговорення пропозиції до Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки з будівництва сучасного зерносховища на території Павлівської сільської ради.

Участь у обговоренні взяли керівники та працівники підприємства ТОВ «Агротіс», депутати Павлівської сільської ради, керівники структурних підрозділів Мар’їнської райдержадміністраці, члени Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації.

Учасники заходу від трудового колективу ТОВ «Агротіс» та депутати сільської ради прийняли активну участь у обговорені та задали чисельні питання членам районної Ради регіонального розвитку.

За підсумками проведеного круглого столу запропоновано включити до Проекту Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки захід з будівництва сучасного елеватора в с. Павлівка. На реалізацію проекту підприємство готово виділити власні кошти (до 15% від вартості проекту), решту необхідно залучити у вигляді грантових коштів міжнародних фінансових та благодійних організацій.

IMG_8193 IMG_8194 IMG_8195 IMG_8196