Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У с.Дачне після реконструкції відкрили амбулаторію загальної практики-сімейної медицини

Сьогодні в с.Дачне Мар’їнського району відбулося відкриття після реконструкції амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Реконструкцію амбулаторії проведено в рамках впровадження реформи первинної медицини в сільській місцевості за ініціативи Президента України Петра Порошенка, за сприяння голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної  військово-цивільної  адміністрації  Олександра Куця та голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза.

Участь у відкритті медичного закладу взяли начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яніна Ватуліна, голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергій Ткаченко, медичні працівники та  мешканці села.

Амбулаторно-поліклінічну допомогу мешканцям сіл Дачне, Зеленовка, Костянтинопольське, Сухі Яли, Янтарне та Гігант надають три сімейних лікаря.  Загальна чисельність мешканців Дачненської лікарської дільниці складає 2371  мешканців. В умовах амбулаторії кожен пацієнт може пройти обстеження та реабілітацію на сучасному рівні.

Проведення будівельних робіт в амбулаторії відбулось за рахунок коштів обласного бюджету в розмірі 2309,1 тис. грн. та співфінансування з районного бюджету у об’ємі – 256,6 тис. грн. Також за рахунок місцевого бюджету була виготовлена проектно-кошторисна документація для проведення капітального ремонту будівлі вартістю 68,9 тис. грн.

В рамках здійснення проекту було замінено покриття покрівлі, виконано устрій вимощення з влаштуванням пандусу для маломобільних груп населення, здійснено термомодернізацію фасадів  будівлі амбулаторії, замінено двері, вікна та внутрішні інженерні мережі будівлі та проведено капітальний ремонт внутрішніх приміщень амбулаторії.

Для оснащення амбулаторії за рахунок коштів районного бюджету придбано набори меблів, медичне обладнання, м’який інвентар та оргтехніку. Власними силами медичних працівників проведено благоустрій прилеглої території.

Наразі в амбулаторії широко впроваджуються сучасні технології, а  медперсонал приділяє багато уваги належним умовам перебування пацієнтів в даному медичному закладі.

Копия DSCN0001

Копия DSCN0004

Копия DSCN9912

Копия DSCN0015