Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У селі Новомихайлівка Мар’їнського району відкрили молодіжний центр “Крок до мрії”

Сьогодні, 28 грудня 2018 року, до Мар’їнського району з приємною місією завітав голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

На початку свого візиту до району  керівник області відвідав с.Новомихайлівка, де  відбулося урочисте відкриття молодіжного центру «Крок до мрії». Участь у заході взяли голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, Новомихайлівський сільський голова Ніна Нестеренко, школярі та молодь села.

IMG_8862 IMG_8929

Олександр Іванович привітав усіх присутніх із  відкриттям молодіжного центру «Крок до мрії» у Новомихайлівці, а також вручив ключі від молодіжного центру “Мексика”, який сьогодіні відкрився у с.Максимільянівка,  керівнику центру Сергію Дереці.

IMG_8871 IMG_8884

IMG_8893

IMG_8898

IMG_8903

Також очільник регіону з найкращими побажаннями привітав усіх із наступаючими новорічними святами та подарував маленьким вихованцям дитячого садочка «Попелюшка» та учням Новомихайлівської ЗОШ солодкі подарунки.

З приємною подією та новорічними святами жителів району привітав голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, який висловив щиру вдячність усім хто долучився до процесу створення такого цікавого молодіжного простору для молоді та побажав усім мирного неба, творчих успіхів та натхнення у наступаючому новому році.

IMG_8914IMG_8939

Далі гості були запрошені на екскурсію, під час якої завідуюча молодіжним центром «Крок до мрії» Катерина Марзлікіна показала гостям локації, які тут будуть працювати. Зокрема, це дитяча локація із різноманітними іграми, лабіринтами, залізничною дорогою та спортивна локація, в якій знаходяться тренажер «Орбітрек», велотренажер, килими для занять спортивною гімнастикою, аеробікою та карате.

Також центр має конференц-залу для проведення засідань, семінарів та тренінгів.

IMG_8858 IMG_8854

IMG_8862 IMG_8966

IMG_8978

По закінченню екскурсії гостей привітали артисти Новомихайлівського центру естетичного виховання.

Поява і відкриття вже чотирьох молодіжних центрів у районі стала можливим завдяки реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей». Проект створений  і втілюється в життя за ініціативою та підтримкою  голови  Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації.