Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У відділенні Центру комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» в м.Курахове відбувся святковий захід «Осінь золотава в гості завітала»

Цими теплими й барвистими осінніми днями у відділенні Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м.Курахове відбувся святковий захід із соціально-культурної реабілітації «Осінь золотава в гості завітала».

З теплими привітальними словами до всіх присутніх звернулася начальник управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації Наталя Бондаренко. В ході заходу отримувачі комплексних реабілітаційних послуг, діти з інвалідністю та особи з інвалідністю старше 18 років, проявили свої здібності й таланти в співах та веселих таночках, декламуванні віршів та акторстві. Учасники заходу також представили інсценізацію казки «Ріпка», а завершили  осіннє свято запальні ігри.  Наприкінці свята отримувачі реабілітаційних послуг отримали подарунки для розвитку своїх творчих здібностей.

4(1)

5(1)2(3)