Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

У відділенні Центру «Вогник надії» м.Курахове відбувся святкових захід “Новорічна казка”

27 грудня 2018 року у відділенні Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м.Курахове було проведено святковий захід із соціально-культурної реабілітації «Новорічна казка» з нагоди відзначення новорічних і різдвяних свят.

З привітальними словами та щирими побажаннями звернулася до вихованців Центру, батьків та гостей свята начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бондаренко, яка вручила від імені голови Мар’їнської районної державної адміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза новорічні солодкі подарунки, а від представників групи цивільно-військового співробітництва Максимільянівського ОТУ Схід вихованці Центру отримали ласощі.

Разом із казковими героями Колобком, лісовими звірятами, Дідом Морозом та Снігуркою діти мандрували по чарівному лісу, де поринули у чудовий світ жвавих ігор та конкурсів, веселих пісень, танків та віршів. Концертна програма, підготована фахівцями та вихованцями Центру, подарувала незабутні спогади всім присутнім.

IMG-c6dcc4fbfbbcc5897eadf8eab2043f1b-V — копия IMG-5cd0ac8ad72c0d0664dc74edf60fd997-V — копия