Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Участь батьків у виборі професії

Батьки сьогодні більше, ніж просто авторитетні фігури. Вони друзі, філософи та провідники. В сучасному світі освітнє середовище стає більш динамічним, що дає можливість дітям навчатись бути незалежними та самостійно робити свій вибір.  Тому батькам важливо підтримувати рівний діалог з дітьми та відкрито обмінюватись ідеями з приводу майбутнього.

На базі Мар’їнського районного центру зайнятості  працює батьківський клуб «Порадник».  У засіданнях клубу  беруть участь батьки майбутніх випускників. Під час зустрічей фахівці з профорієнтації розповідають, як правильно обирати професію та як уникнути помилок, яких припускаються школярі при обранні професійного напрямку. Батьки обговорюють можливість працевлаштування їхніх дітей під час канікул та бізнес-ідеї для підлітків. Багато уваги  приділяється факторам подолання стресових ситуацій та подоланню непорозуміння між батьками та дітьми у питаннях професійного самовизначення.

Щоб допомогти школярам оцінити свої знання про світ професій та підвищити власну поінформованість щодо професійного самовизначення фахівці з профорієнтації пропонують учням пройти тестування на веб-платформі «Моя професія: консультаційна мережа» та запрошують до Мар’їнського районного центру зайнятості для отримання індивідуальних консультацій.

Запрошуємо батьків стати учасниками батьківського клубу «Порадник».