Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Україна понад усе!

З нагоди Дня Соборності України вчителі та учні Курахівської гімназії “Престиж” підготували цикл заходів, а саме: класні керівники 5-11 класів провели години спілкування “Єднання заради Незалежності”; педагог-організатор підготував фотоколаж “Я люблю Україну”; класні керівники 1-2 класів  провели відео-екскурс “Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг”; вчителі 3-4 класів в рамках курсу “Я і Україна” провели  інформаційні хвилинки  “Незалежність держави, соборність та єдність”.

Вчителі історії на уроках обговорювали події, що пов’язані з фактом Соборності України. Учні виступали з доповідями на теми: “Історія української державності”, “Політична діяльність лідерів УНР та ЗУНР”.

Педагог-організатор, вихователі ГПД  разом з учнями підготували виставку малюнків “Моя Батьківщина –  Соборна Україна”. А учні початкових класів під керівництвом  педагога-організатора та вчителів долучилися до акції “Живий ланцюг єдності”.

Також в шкільній бібліотеці відбулася  книжкова тематична виставка літератури “Соборна Україна: від ідеї до життя”.

На уроках та виховних годинах діти висловлювали свої думки щодо здійснення мрії українського народу про Незалежну, Соборну національну державу, про майбутнє об’єднаної України, яку розбудовувати молодому поколінню патріотів своєї держави.

IMG_20180117_100533 — копия

IMG_20180119_080840 — копия

IMG_20180119_111350 — копия