Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Умови участі у грантових програмах

26 листопада в Консалтинговому центрі в режимі «online» за допомогою сервісу «Zoom» був проведений вебінар для роботодавців Мар’їнського районного центру зайнятості на тему: «Умови участі у грантових програмах», який відвідали роботодавці Мар’їнського району.

Про діючі грантові програми та регіональну програму розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області  розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості Валерія Доценко. Вона повідала присутнім, як подати заяву на участь у конкурсному відборі, навела перелік документів, які надаються кандидатами, розповіла про умови проведення відбору.

Валерія підкреслила, що грантова підтримка надається на започаткування, відновлення чи розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу. Подані на конкурс бізнес-плани мають демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку, мати реалістичні ринкові показники та передбачати створення умов для самозайнятості або створення додаткових робочих місць. Всі бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на свої запитання.