Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління ГУ Держпродспоживслужби в Мар’їнському районі повідомляє

За  ініціюванням  Мар’їнського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області  26.10.2017 проведено семінар – нараду з виробниками питної очищеної води та постачальниками її в торгівельну мережу Мар’їнського району.

В проведенні семінару взяли участь фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління,  лікар з комунальної гігієни  Мар’їнської  міськрайонної  філії  Донецького обласного лабораторного центру та запрошені  на семінар  виробники –   постачальники очищеної води  в торгівельну мережу та  представник  відділу освіти Мар’їнської райдержадміністрації.

На семінарі були обговорені  питання порушення вимог санітарного законодавства   виробниками  при  постачанні  очищеної  води в торгівельну мережу, які були виявлені  фахівцями  при проведенні перевірок у складі комісії, згідно з розпорядження голови  Мар’їнської районної адміністрації за № 334 від 03.08.2017.

Обговорені питання  вимог санітарного законодавства  щодо виробництва, зберігання очищеної води та реалізації в торгівельній мережі, зокрема:

– санітарно – гігієнічні вимоги  щодо утримання виробничих приміщень в яких здійснюється технологічний процес доочищення води;

– гігієнічні вимоги до умов зберігання на виробництві і  в торгівельній мережі очищеної води;

–   гігієнічні  вимоги до  транспортування  очищеної води в торгівельну мережу;

– організація лабораторного контролю за виробництвом та готовою продукцією;

–  вимоги до особистої гігієни  персоналу.

Присутні ознайомлені з  приписом начальника  Мар’їнського районного управління  ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області за № № 11, 12  щодо усунення виявлених порушень та  заборони реалізації в торгівельну мережу   води  невідомого походження ФОП Болжерадським  І.А. та Шапочкою  О.М.

Управління Держпродспоживслужби в Мар’їнському районі