Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління Пенсійного фонду України в Марʼїнському районі Донецької області повідомляє

Інформація по проведеному перерахунку отримувачам пенсій призначених відповідно до норм Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» у ГРУДНІ 2017 року у зв’язку із скасуванням дії норм п. 7

Відповідно до норм п. 7 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Закон) максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність (у період з 01.01.2016 року по 31.12.2017 року максимальний розмір пенсії обмежено 10740 грн.)

Починаючи з 01.01.2018 року максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність 13730 грн. (1373 грн. х 10).

У зв’язку із встановленням нового максимального розміру пенсії, а саме 13730 грн., управлінням пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян проведено перерахунок отримувачам пенсій, розмір пенсії яких до 31.12.2017 року обмежений розміром 10740 грн.