Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації щороку проводить оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З  1 січня 2017 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України  від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», якою затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі – порядок).

Цей Порядок визначає механізм надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортних путівок або путівок на відпочинок (далі – грошова допомога) через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, здійснення громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів у разі недостатності суми грошової допомоги, а також виплати зазначеним громадянам грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні.

Санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році за  надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи установлено розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, відповідно  Постанови  Кабінету Міністрів України від 25.01.2018 № 31 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році».

       Розмір грошової допомоги становить:

  • особам, віднесеним до категорії І – 6822 гривні;
  • особам, віднесеним до категорії І, із захворюванням нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 20685 гривень;
  • дітям, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одному з батьків або особі, яка їх замінює – 13545 гривень.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації за адресою:  м. Курахове, вул. Енергетиків, 2 (каб. 4).