Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

Грошова допомога особам, яких незаконно позбавили свободи

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 38 «Деякі питання соціальної підтримки осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи» особи, яких незаконно позбавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та/або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та на тимчасово окупованій території України, звільнені 27 грудня 2017 року та 24 січня 2018 року, мають право на виплату одноразової грошової допомоги в сумі 100 тисяч гривень.

Допомога виплачується особам, які включені до переліку осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та/або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та на тимчасово окупованій території України, звільнених 27 грудня 2017 року та 24 січня 2018 року, що формується Службою безпеки України відповідно до законодавства та передається Міністерству з питань тимчасово окупованої території та внутрішньо переміщених осіб.

Для виплати допомоги вищезазначені особи повинні звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації/проживання у строк, що не перевищує шість місяців з дня звільнення, із відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити їх банківського рахунку, на який має бути перерахована зазначена допомога.

До заяви необхідно додати:

– копію документа, що посвідчує (особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства (з пред’явленням оригіналу);

– копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті, або які не є громадянами України).

За більш детальнішою інформацією просимо звертатися до управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації за адресою: м. Курахове, вул. Енергетиків, 2 (кабінет № 3).