Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації нагадує, що житлову субсидію можна оформити без відвідування УСЗН.

Всього три кроки і ви зможете оформити субсидію просто вдома. Як оформити субсидію онлайн – далі в покроковій інструкції.

Така послуга доступна на сайті Міністерства соціальної політики України.

  1. Зайдіть на сайт https://subsidii.mlsp.gov.ua/ у рубрику «Е-Сервіси»

– У рубриці «Е-Сервіси» обираємо «Субсидії». Вас автоматично переводить на сайт https://subsidii.mlsp.gov.ua/), де потрібно заповнити форму: обрати один із способів реєстрації:

*У разі обрання «реєстрація або вхід з ідентифікацією електронним цифровим підписом» та «реєстрація або вхід з ідентифікацією BankID», подання та підписання документів відбувається виключно в електронному вигляді без необхідності особистого відвідування управління соціального захисту.

*У разі обрання «реєстрація або вхід за адресою електронної пошти» зазначено, що необхідно подати документи у паперовій формі (після заповнення форми на сайті вам прийде ПДФ-версія документу, яку потрібно буде роздрукувати, підписати і занести у орган соціального захисту).

  1. Після успішного входу в систему буде здійснено перехід до заповнення електронних форм:
  • Заяви про призначення та надання у грошовій формі через (зазначається відділення банку або поштове відділення зв’язку);
  • Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії.

Також надано можливість приєднувати інші скановані документи у PDF форматі, які можуть знадобиться для подальшого розгляду Ваших документів для  призначення житлової субсидії.

  1. Після заповнення всіх необхідних реквізитів необхідно перевірити та підтвердити правильність внесених даних, та подати документ.

В результаті на Вашу електронну адресу надійде повідомлення: Вашу електронну заяву на призначення житлової субсидії було успішно зареєстровано. Її номер – 1111111111111.

Розглядатиме заяву саме той орган соціального захисту населення, який ви зазначили при заповненні електронної форми.

У разі, якщо ви не використовували електронного цифрового підпису, вам доведеться особисто звернутися до управління соціального захисту населення, аби власноруч підписати документи. Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з вами, аби узгодити дату і час вашого візиту.

Довідково. Повідомлення щодо рішення з надання субсидії та її розміру отримаєте в установленому порядку. Субсидія призначається до кінця опалювального сезону і автоматично призначається на наступний термін без додаткових заяв.

За більш детальною інформацією з питань призначення житлових субсидій просимо звертатись на «гарячу лінію»  до управління соціального захисту населення  Мар’їнської райдержадміністрації за телефоном: 095-388-41-18.