Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) на всій території України встановлено карантин з 12.03.2020, який постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова), подовжено до 31.07.2020.

При цьому пунктом 3 підпунктом 6) Постанови на період дії карантину забороняється діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

У Донецькій області функціонує підприємство «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (Далі – КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини») (м. Святогірськ, вул. Кільцева, 95), який є об’єктом спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради.

За інформацією КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» планується проведення онлайн табору «Дива Перлини у тебе вдома», який включає проведення майстер-класів, інтерактивних ігор, створення власних відеопроєктів, тощо (посилання: https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=-YgSpyqXRw8&feture=emb_logo) (інформація додаєтья).

Крім цього, КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» пропонує послуги з проведення семінарів, нарад, тренінгів, спортивних зборів (інформація додається).

Онлайн табір «Дива у тебе вдома» розпочав свою діяльність з 14.07.2020. Тривалість онлайн зміни 5 днів поспіль (посилання: https://www.perlynadon.org ).

Детальну інформацію можна отримати за телефоном 050-724-78-71 – в.о. директора КП «ОДМСОК «Перлина Донеччини» Котельнікова Людмила Миколаївна.