Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13 березня 2019 р. № 250.

Державна допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків, з яким постійно проживає дитина. Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину та виплачується щомісяця до досягнення дитиною 6-річного віку.

У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюватиметьсяна кожну таку дитину.

Для призначення допомоги до управління соціального захисту населення райдержадміністрації подається заява, що складається за формою затвердженою Мінсоцполітики. При подачі заяви необхідно пред’явити паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус та подати копії таких документів:

  • посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
  • свідоцтво про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700 гривень щомісячно.

Право на допомогу багатодітні сім’ї мають з 1 квітня 2019 року. Також передбачено, що при звернені за допомогою у період з квітня по червень 2019 року вона призначатиметься з 01.04.2019 року.

За більш детальнішою інформацією просимо звертатись до управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації за адресою: м. Мар’їнка, вул. каштанова, 2 (тел.: 066-808-27-24) або до уповноважених осіб виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування за своїм місцем проживання.