Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації повідомляє

До уваги громадян, які залишили тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей та внутрішньо переміщених осіб Мар’їнського району

В Мар’їнському районі Донецької області функціонує місце компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, яке розташоване на території Курахівської міської ради в приміщенні колишнього ДНЗ «Альонушка» за адресою: м. Курахове, пр. Прокоф’єва, буд. 49.

З питань розміщення в місці компактного проживання внутрішньо переміщених осіб необхідно звертатись до Курахівської міської ради за адресою:

м. Курахове, Мар’їнський район, Донецька область

Тел./факс: 0(6278) 3-22-48

E- mail: kurakhovo.sovet@ukr.net

Веб-сайт Курахівської міської ради: http://gorsovet.org.ua

Звертаємо увагу осіб похилого віку та осіб з інвалідністю на можливість розміщення у разі вільних ліжко-місць у відділенні тимчасового перебування «Будинок ветеранів» та відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Мар’їнського району Донецької області, згідно умов приймання.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Мар’їнського району Донецької області за адресою: м. Мар’їнка, вул. Каштанова, 2 або за телефоном 062 (78) 5-33-71.

З питань отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг просимо звертатись до управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації за адресою: м.Мар’їнка, вул. Каштанова, 2