Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації повідомляє

Оформлення субсидії на опалювальний період 2019-2020 рр.

 З 1 жовтня 2019 Уряд змінює порядок надання державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг. Постановою № 807 від 14 серпня 2019 Кабінет міністрів України удосконалив механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі, який був запроваджений у березні поточного року.

З урахуванням змін виплата  житлових субсидій у грошовій  готівковій формі буде здійснюватися шляхом  перерахування  структурним підрозділом  соціального захисту населення коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію,  відкритий в установі уповноваженого банку або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

До управління  автоматично буде передано  інформацію про  пенсійні рахунки  в уповноважених банках  або виплатні об’єкти АТ «Укрпошта»  одержувачів житлової субсидії, де вони отримують пенсію для здійснення виплати житлових субсидій.

Також АТ «Ощадбанк»  надасть інформацію про відкриті рахунки у банку одержувачів житлової субсидії, яким проводиться  виплата у грошовій готівковій формі для здійснення виплати   житлової субсидії.

Особи, які не одержують пенсії, а також отримувачі житлової субсидії, які отримують пенсію в іншій  адміністративно-територіальній одиниці повинні самостійно надати управлінню інформацію про спосіб виплати та\або реквізити рахунку банку. До надання таких даних виплата житлової субсидії буде проводитися через   виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за адресою, яка вказана у заяві отримувача житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що якщо в травні субсидію перепризначено на новий
період – 2019-2020 рр. – в жовтні її розмір на опалювальний сезон буде розраховано автоматично.

Проте, повторно із заявою та декларацією про доходи потрібно звернутися тим, чиї справи розглядала комісія: орендарям житла, внутрішньо переміщеним особам, а також домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни в складі сім’ї та в складі зареєстрованих. Також повторно з документами необхідно буде звернутися сім’ям, яким призначено субсидію не на всіх зареєстрованих, а на фактичних осіб, що проживають у домогосподарстві, і сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, у яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

За детальними роз’ясненнями звертатися за адресою: м. Мар’їнка, вул. Каштанова, 2 та до уповноважених осіб виконкомів місцевих рад за місцем проживання тел.: 0668082724, 3-25-60.