Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Щодо оздоровлення дітей Мар’їнського району в 2019 році

Державна політика у сфері оздоровлення та відпочинку дітей ґрунтується на забезпеченні права кожної дитини на оздоровлення та відпочинок.

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.10.2018 року № 1290/5-18 «Про упорядкування окремих завдань, покладених на структурні підрозділи Донецької обласної державної адміністрації» та розпорядження голови районної державної адміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації від 06.02.2019 року            № 150 «Про передачу функцій з формування та реалізації на території району державної соціальної політики з оздоровлення та відпочинку дітей» функції з формування та реалізації на території Мар’їнського району державної соціальної політики з оздоровлення та відпочинку дітей було передано до управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації.          Управлінням соціального захисту населення у 2019 році проводилася робота щодо оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відшкодування вартості якого здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.

Станом на 01.10.2019 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації було охоплено оздоровленням та відпочинком 201 дитина, з них  за кошти державного бюджету оздоровилось 67 дітей пільгових категорій, а також за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів оздоровлено 134 дитини.

Відділом освіти районної державної адміністрації  охоплено оздоровленням та відпочинком 708 дітей, з них в шкільних таборах – 670 осіб та в санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове містечко» – 38 осіб.

 Військово-цивільними адміністраціями м. Мар’їнка та
с. Побєди, м. Красногорівка, виконкомами місцевих рад району спільно з державними адміністраціями областей України, волонтерськими та благодійними організаціями було організовано відпочинок 476 дітей.

У літній період на території району надавав оздоровчі послуги санаторій-профілакторій «Курахівський» ТОВ «ДТЕК СЕРВІС». Всього оздоровилось 73 дитини.

З метою національно-патріотичного, духовного, спортивного та культурного виховання дітей району на туристичній базі відпочинку «Хвиля» на березі Курахівського водосховища з травня по вересень 2019 року працював військово-патріотичний спортивний табір для дітей та молоді, де перебувало 239 дітей.

 Всього з початку 2019 року в Мар’їнському районі було охоплено оздоровленням і відпочинком 1697 дітей, з них оздоровлено 212 дітей, відпочило 1485 дітей.

 На теперішній час управління подовжує роботу з оздоровлення та відпочинку дітей Мар’їнського району та висловлює велику подяку усім органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування району, установам та організаціям, які співпрацювали з управлінням та приймали участь в оздоровчий кампанії 2019 року.

З метою організації  оздоровлення та відпочинку дітей Мар’їнського району у 2020 році запрошуємо з січня 2020 року батьків (або осіб, що їх замінюють) дітей для постановки на облік в управління соціального захисту населення Мар`їнської райдержадміністрації.

За більш детальною інформацією звертатись за телефоном: 095- 397-30-25 або за адресою: м. Мар’їнка, вул. Каштанова,2.