Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення інформує

20 жовтня 2019 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 878 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 і від 27 липня 1998 р. № 1156» (далі – постанова 878), якою спрощено умови призначення житлових субсидій окремим категоріям громадян.

Зокрема, надано можливість призначення житлової субсидії дитячим будинкам сімейного типу (далі – ДБСТ) на понаднормову площу житла. Також при призначенні житлової субсидії до доходу ДБСТ не враховується матеріальна допомога, яка виплачується за рахунок коштів державною або місцевих бюджетів, та стипендія на дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також придбані ДБСТ транспортні засоби.

Під час призначення житлової субсидії не враховуються доходи одного з подружжя, якщо обом більше 60 років і вони проживають у сільській місцевості або селищах міською типу, у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

Субсидія військовослужбовцям призначатиметься без отримання інформації про сплату ними єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За наявності причепа, з дати випуску якого минуло менше 5 років, домогосподарство матиме право на субсидію.

Зазначені зміни застосовуються при визначені права на призначення житлової субсидії вказаним категоріям громадян після набрання чинності постанови 878.

Право осіб, яким субсидія призначена до набрання чинності постановою 878, не переглядається.

За більш детальнішою інформацією просимо звертатися до управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації за адресою:
м. Мар’їнка, вул. Каштанова, 2 або до уповноважених осіб виконкомів місцевих рад району.