Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє

Управлінням  соціального захисту населення райдержадміністрації проведено з 25.11.2019 р. по 29.11.2019 р. наступну роботу:

– прийнято 151 заява для призначення усіх видів державних соціальних допомог, житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг,  документи знаходяться в обробці;

 -видано 72 довідки особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Державними соціальними інспекторами проведено обстеження матеріально-побутових умов на призначення соціальної допомоги, житлових субсидій 197 заявників в тому числі 173 внутрішньо переміщених осіб, на території:

-Курахівської міської ради -142;

-Дачненської сільської ради-16;

-ВЦА м. Красногорівка-16;

-ВЦА м. Мар’їнка-23.

Із них  не вдалося обстежити  матеріально-побутові умови 88 заявників у зв’язку з їх відсутністю за фактичним місцем проживання.