Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

Існують непоодинокі випадки шахрайства щодо осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також випадки заволодіння їх майном невідомими особами під виглядом соціальних робітників.

 Особливо уразливою категорією до шахрайських дій є самотні пенсіонери,  які за віком та станом здоров’я не можуть проаналізувати поведінку зловмисника та зрозуміти, що перед ними – шахрай.

Звертаємо увагу громадян, що у Мар’їнському районі надають соціальні послуги та здійснюють соціальну роботу з сім’ями, зокрема і за місцем проживання громадян, наступні установи:

  1. Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Мар’їнського району Донецької області (м. Мар’їнка, вул. Каштанова, 2);
  1. Мар’їнський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
    (м. Мар’їнка, вул. Шевченка, 3).

Також за місцем проживання отримувачів щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій і державних соціальних допомог робочі виїзди можуть здійснювати державні соціальні інспектори відділу соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації (м. Мар’їнка, вул. Каштанова, 2), до повноважень яких належить здійснення обстеження матеріально-побутових умов заявника на призначення вищезазначених допомог.

Слід пам’ятати, що державні соціальні інспектори та соціальні працівники вищезазначених установ соціальної сфери обов’язково мають службові посвідчення та зобов’язані пред’являти їх під час виконання своїх посадових обов’язків.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації 066-808-27-24.

Якщо незнайома людина цікавиться Вашим здоров’ям, дізнається  про потреби, житло або заощадження, обіцяє надати грошову або натуральну допомогу (продукти харчування, засоби реабілітації, одяг тощо), допомогти оформити документи або здійснювати догляд та не має відповідних документів, які посвідчували б особу, як працівника відповідних соціальних служб – просимо бути пильними, бо це може бути шахрай.

Не повідомляйте про себе інформацію, що може допомогти шахраям у здійсненні протиправних дій щодо Вас та не впускайте у свої домівки незнайомих осіб.