Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

Шановні керівники підприємств, установ та організацій!

25 серпня на черговому засіданні Верховної Ради України прийнято в цілому законопроєкт № 3963 «Про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік» щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати.

Зокрема, документом передбачено, що з 1 вересня 2020 року мінімальна зарплата становить:

  • у місячному розмірі – 5000 грн.;
  • у погодинному розмірі – 29,20 грн.

Зазначений Закон набув чинності з 01.09.2020 року.

Враховуючи вищезазначене, рекомендуємо звернути увагу на необхідність внесення відповідних змін і доповнень до колективного договору укладеному на підприємстві, установі, організації.

Нагадуємо, шо згідно зі ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди» колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Зміни і доповнення, що вносяться до колективного договору підлягають повідомній реєстрації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 р. № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» (зі змінами).

В Мар’їнському районі повідомну реєстрацію колективних договорів здійснює управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації.

З питань консультацій щодо укладення та повідомної реєстрації колективного договору, змін та доповнень до нього просимо звертатись до управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації за адресою: м. Мар’їнка вул. Каштанова, 2  або телефоном «гарячої лінії»:  095-388-41-18.