Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 №287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» (далі – Постанова №287) запроваджено функціонування інформаційної платформи «Допомога поруч» для визначення та задоволення потреб вразливих верств населення в період карантину, встановленого Урядом у зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2. Вона розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Проєкт об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади і місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

Завдяки соціальному онлайн-проєкту оперативно визначаються потреби, надається відповідна мобільна допомога та соціальні послуги найбільш вразливим верствам населення в період карантину, а саме:

  •     одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку;
  •     одиноким, одиноко проживаючим особам з інвалідністю;
  •     одиноким матері/батькові, які виховують дітей віком до 14 років.

Громадяни можуть звертатися на «гарячі» телефонні лінії, які працюють при місцевих органах влади, й залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.

На виконання пункту 7 Постанови №287 у Донецькій області при Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації за номером телефону +380997249981 діє «гаряча» телефонна лінія «Допомога поруч».