Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

З 1 серпня 2020 року в Україні запрацював новий ринок газу. Відповідно до правил газопостачання, якщо ринковий постачальник газу не може забезпечити своїх клієнтів природним газом, то до 60 днів цю функцію виконує постачальник «останньої надії». Зараз цей обов’язок покладений на газопостачальну компанію «Нафтогаз України».

З 1 жовтня до 29 листопада (включно) 2020 року постачальник «останньої надії» забезпечує клієнтів газопостачальної компанії «Донецькоблгаз» природним газом.

Так відбулося через те, що ПАТ «Донецькоблгаз» не зміг розрахуватися за об’єми газу, який він вже відібрав з газотранспортної системи в попередні періоди. Крім того, зазначений постачальник не замовив для своїх абонентів необхідний обсяг газу на жовтень.   Через це кожен клієнт ПАТ «Донецькоблгаз» повинен обрати нового постачальника газу до 1 грудня.

Нормативними актами, які регулюють порядок надання житлових субсидій та пільг, передбачено, що громадяни, яким призначено житлову субсидію та пільгу, зобов’язані поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну виконавця комунальних послуг.

Мешканці району, яким призначено житлову субсидію, мають у довільній формі та у зручний для них спосіб поінформувати управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації про зміну постачальника газу для побутових потреб, а саме надати його назву та номер особового рахунку.

Надати необхідну інформацію до управління мешканці району можуть поштою за адресою: м. Мар’їнка, вул. Каштанова, 2, через «скриньку», розташовану на будівлі управління, через віддалене робоче місце за адресою: м. Курахове, проспект Соборний, 4 (каб. 17), через уповноважених осіб виконкомів місцевих рад, а також за допомогою електронної пошти управління 26019853@mail.gov.ua

З урахуванням отриманої інформації управління соціального захисту населення райдержадміністрації здійснюватиме перерахунок житлової субсидії та нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

За більш детальною інформацією та консультаціями просимо звертатися за телефоном «гарячої лінії» управління соціального захисту населення райдержадміністрації: 095-388-41-18.