Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

З метою зняття соціальної напруги серед мешканців Донецької області, розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.06.2020 № 579/5-20 було затверджено Порядок використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районним бюджетам, бюджетам об’єднаних територіальних громад на виплату у 2020 році соціальної матеріальної допомоги особам, які проживають у Донецькій області та при народженні дитини у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка» та не отримали її, або опікуну такої дитини.

Відповідно до зазначеного Порядку право на отримання соціальної матеріальної допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, які є батьками, патронатними вихователями або опікуном дитини, народженої у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року у пологовому будинку, розташованому на території Донецької області, підконтрольній українській владі, та не отримали натуральну допомогу «пакунок малюка» на таку дитину відповідно до Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512 (зі змінами).

Розмір соціальної матеріальної допомоги складає 3250,0 грн. на одну дитину.

Нагадуємо, що заява та документи подаються до управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації в термін до 09 грудня 2020 року поштою за адресою: 85600, м. Мар’їнка, вул. Каштанова, 2, Мар’їнський район Донецька область або особисто заявником до управління за адресами: м. Мар’їнка, вул. Каштанова, 2 та м. Курахове, проспект Соборний, 4 (каб. 17).

До заяви заявником додаються наступні документи:

1) копія свідоцтва про народження дитини;

2) копія документу, що посвідчує особу громадянина України;

3) копія посвідки на постійне проживання (посвідчення біженця) посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (для іноземця та особи без громадянства);

4) копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган та мають відмітку в паспорті);

5) копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (подається внутрішньо переміщеними особами);

6) копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі державної адміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною);

7) копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі державної адміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя).

Соціальна матеріальна допомога за місцем фактичного проживання виплачується за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання особи.

За більш детальною інформацією просимо звертатись до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за телефоном «гарячої лінії»: 066-808-27-24.