Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 р. № 112 “Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”, у Мар’їнському районі розпочалась виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації вже виплачено грошову допомогу 1361 особі на суму 1,8 млн. грн.

Нагадуємо, що розмір  вищезазначеної допомоги  у 2020 році становить:

  • особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

                   – I групи – 4 120 грн.,

                  – II групи – 3 640 грн.,

                  – III групи – 3 160 грн.

  • учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків – 1 390 грн.;
  • особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 4 120 грн.;
  • членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге – 900 грн.;
  • учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 570 грн.

Одночасно повідомляємо, що особи, які набули згідно із ст.ст. 6, 7, 9, 10 і 11 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” відповідний статус до 5 травня 2020 р. включно та не отримають разову грошову допомогу, мають право звернутися для отримання зазначеної грошової допомоги до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за місцем реєстрації та отримати її до 30 вересня 2020 р.

За більш детальною інформацією просимо звертатись до управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації за телефонами «гарячих ліній» управління:  (095) 388-41-18 або (066) 808-27-24.