Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

Урядом України 16 березня 2017 року було прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 151 «Про внесення зміни до пункту 3 Порядку надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним».

Прийнятим рішенням Порядок надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 02.08.2000 №1192, приведений у відповідність до норм статті 5 Закону України «Про психіатричну допомогу».

За більш детальнішою інформацією просимо Вас звертатись до управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації за адресою: м. Мар’їнка вул. Каштанова (Артема), 2 або м. Курахове проспект Соборний (Комсомольський), 4 (кабінет № 15).