Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Урочисте вручення ключів від спеціалізованої комунальної техніки в місті Красногорівка

Сьогодні, 11 жовтня 2017 року, до міста Красногорівка завітав голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Метою візиту очільника регіону до прифронтового міста стало урочисте вручення ключів від спеціалізованої комунальної техніки для збору та транспортування відходів (екскаватора-навантажувача GSB 3SX SITEMAZTER та сміттєвоза з заднім завантажувачем мікро на шасі МАЗ 4371 НВ).

На заході були присутні: голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергій Натрус, керівник військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка Олег Ліванчук, громадськість міста.

Варто зауважити, що дану спеціалізовану комунальну техніку було придбано за рахунок субвенції з обласного бюджету (екскаватор-навантажувач GSB 3SX SITEMASTER на суму 1 858,5 тис. грн.; сміттєвоз із заднім завантажувачем мікро на шасі МАЗ 4371 НВ на суму 1 400,0 тис. грн.)

За допомогою зазначеної техніки планується організувати ефективну систему збору та транспортування відходів від місця утворення до місця захоронення. Адже, механізоване прибирання  територій населених пунктів є одним з важливих і складних завдань охорони навколишнього середовища міст.

Окрім Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації значну допомогу містам надають також міжнародні партнери.

Так дитячим фондом ООН Юнісеф  придбано для  міст Красногорівка  та Мар’їнка  по дві одиниці техніки, а саме:

  • екскаватор навантажувач JCB 3CX SITE MASTER;
  • машина для підвезення води на базі автомобілю Мерседес з ємкістю на 8 куб.м.

З появою нової професійної спецтехніки можна з упевненістю сказати, що тепер вулиці прифронтового міста будуть ще чистішими.

DSCN4146

DSCN4121

DSCN4147

DSCN4191

DSCN4198